بلبرینگ fag

فیلتر دسته بندی
فیلتر برند
قطر داخلی
mm
mm
قطر خارجی
mm
mm
عرض
mm
mm
جنس محصول
انتخاب جنس...
ویژگی ها
mm
mm
mm
mm
mm
mm
نام محصول
ابعاد اصلی
رتبه بندی بارها
رتبه بندی سرعت
قطر داخلی
[mm]
d
قطر خارجی
[mm]
D
عرض
[mm]
B
بار اولیه
[N]
C0
N
[N]
C
سرعت اولیه
[m/s]
V0
سرعت نهایی
[m/s]
V
محصولی با این مشخصات یافت نشد

بلبرینگ FAG

برند FAG یکی از محبوب‌ترین برندهای فعال در زمینه بلبرینگ است که شرکت بازرگانی چاکو توانسته است به ارائه محصولات این برند باکیفیت در حد استانداردهای جهانی را ارائه دهد و با داشتن متخصصین حرفه ای در تیم بازرگانی و فنی، در بهترین کیفیت ممکن محصولات این برند را شناسایی و ارائه کند.

انواع بلبرینگ FAG

بلبرینگ باکیفیت از برند FAG در انواع مختلفی تولید و توزیع می‌شود که باعث شده است علاوه بر داشتن قیمت و کیفیت متفاوت، شاهد جذب مشتری‌های بیشتری باشیم. علت این مورد نیز مشخص است چرا که استفاده بلبرینگ در صنایع بسیاری مورد نیاز است، اما در هر کدام نیاز به بلبرینگ با کیفیت، اندازه و کاربرد مختلف نیاز است. در ادامه با ما همراه باشید تا به معرفی دو نوع از بلبرینگ برند FAG بپردازیم که دارای محبوبیت بالایی هستند. نوع اول بلبرینگ شیار عمیق است که دارای ساچمه‌هایی درشت است و همچنین قطر آن زیاد است. به علت داشتن قطر زیاد تعداد ساچمه‌های کم خواهند بود و یکی از پرکاربرد ترین نوع بلبرینگ است. نوع دوم تماس زاویه ای است که در اصل از انواع شعاعی بلبرینگ است، البته در ساختار این نوع از بلبرینگ از تعداد بالای ساچمه استفاده شده است که علت آن نیز ریز بودن ساچمه‌ها است که باعث می‌شود تعداد زیادی از این متریال در بلبرینگ قرار بگیرد. همچنین این بلبرینگ دارای استحکام بالایی است و در سایزهای مختلف قابل خرید است.

خرید بلبرینگ FAG

برای خرید بلبرینگ از برند FAG می‌توانید با واحد پشتیبانی چاکو ارتباط برقرار کنید و با استفاده از روش تلفنی، وبسایت یا حضوری اقدام به خرید کنید. هر روش دارای مزایای بخصوص خود است. برای مثال استفاده از وبسایت باعث می‌شود که شما بتوانید به راحتی به مقایسه محصولات بپردازید، خرید تلفنی دارای مشاوره خرید رایگان است و با استفاده از روش خرید حضوری می‌توانید محصولات را به صورت دقیق بررسی کنید.

قیمت بلبرینگ  FAG

در حوزه بلبرینگ از برند FAG شاهد این مورد هستیم که محصولات بسیاری وجود دارند و هر کدام دارای ویژگی‌های بخصوص خود هستند که باعث شده است کاربرد متفاوتی نیز داشته باشند، لذا مشتری آنها نیز متفاوت خواهد بود. بر این اساس نمی‌توان به راحتی به تعیین قیمت محصولات پرداخت چرا که معیارهای زیادی در این زمینه تاثیرگذار هستند. به همین دلیل برای دریافت اطلاعات تکمیلی در رابطه با قیمت بلبرینگ FAG می‌توانید با پشتیبانی تیم چاکو ارتباط برقرار کنید.