بیرینگ های خاص

چاکو برای پاسخگویی به نیاز شما بیرینگ های خاص را از سازندگان معتبر سفارش گذاری و تامین می کند

یسیاری از بیرینگ های خاص خطوط نورد فولاد و سایر صنایع در انبار مجموعه چاکو موجود بوده و خوشحال هستیم در این سال ها یسیاری از خطوط صنایع توسط بیرینگ های ما دوباره راه اندازی شده و از توقف تولید آن ها جلوگیری نموده ایم.

وقتی صحبت از محصول یا طراحی شما می شود ، می فهمیم که داشتن یک شریک تامین کننده بلبرینگ که نیازهای منحصر به فرد شما را تشخیص دهد و مایل به کمک به یافتن ، تأمین و تحویل سریع بیرینگ مناسب برای مجموعه شما باشد ، از اهمیت حیاتی برخوردار است.

تقریباً هر چیزی که حرکت می کند نیاز به بیرینگ دارد ، اما بیرینگ مناسب می تواند تفاوت بین عملکرد ساده و برجسته پروژه شما باشد. ما به طور مداوم بازارهای متمرکز جدیدی اضافه می کنیم و به طور مداوم با شرکای سازنده بلبرینگ خود همکاری می کنیم تا اطلاعات و تحقیقات جدیدی را برای گسترش راه حل های محصول موجود ارائه دهیم.

مشتریان بیرینگ های خاص شرکت چاکو با درنظر گرفتن نیاز های کارخانه های مختلف و پیگیری سفارشات بیرینگ های خاص، کم یاب و ویژه آنان علارقم تحریم بین الملی صنایعی مانند صنایع فولاد، سیمان، پتروشیمی و ... برای جلوگیری از توقف خط آنان برای تامین این قطعات آمادگی کامل خود را اعلام می دارد

[wp_ulike for="post" id="1400" style="wp-ulike-pro-default" wrapper_class="mori-like-dislike"]

خدمات چاکو

Troubleshooting-a-three-phase-motor-www.chaco.ir

خدمات عیب‌یابی موتورسه فاز از سری خدمات مهم و تخصصی شرکت مهندسی بازرگانی چاکو در زمینه پایش وضعیت است. گروه چاکو با داشتن پیشرفته ترین تجهیزات صنعتی خدمات عیب‌یابی انواع موتورها را برای شما عزیزان انجام خواهد داد.

خدمات عیب‌یابی موتورهای تک فاز، یکی دیگر از مهمترین خدمات پایش وضعیت شرکت مهندسی بازرگانی چاکو است. این نوع از موتورهای الکتریکی با جریان متناوب از نوع تک فاز شروع به کار می‌کنند. جهت انجام خدمات عیب‌یابی موتور با کارشناسان فنی ما در ارتباط باشید.