چاکو برای پاسخگویی به نیاز شما بیرینگ های خاص را از سازندگان معتبر سفارش گذاری و تامین می کند

یسیاری از بیرینگ های خاص خطوط نورد فولاد و سایر صنایع در انبار مجموعه چاکو موجود بوده و خوشحال هستیم در این سال ها یسیاری از خطوط صنایع توسط بیرینگ های ما دوباره راه اندازی شده و از توقف تولید آن ها جلوگیری نموده ایم.

وقتی صحبت از محصول یا طراحی شما می شود ، می فهمیم که داشتن یک شریک تامین کننده بلبرینگ که نیازهای منحصر به فرد شما را تشخیص دهد و مایل به کمک به یافتن ، تأمین و تحویل سریع بیرینگ مناسب برای مجموعه شما باشد ، از اهمیت حیاتی برخوردار است.

تقریباً هر چیزی که حرکت می کند نیاز به بیرینگ دارد ، اما بیرینگ مناسب می تواند تفاوت بین عملکرد ساده و برجسته پروژه شما باشد. ما به طور مداوم بازارهای متمرکز جدیدی اضافه می کنیم و به طور مداوم با شرکای سازنده بلبرینگ خود همکاری می کنیم تا اطلاعات و تحقیقات جدیدی را برای گسترش راه حل های محصول موجود ارائه دهیم.

مشتریان بیرینگ های خاص شرکت چاکو با درنظر گرفتن نیاز های کارخانه های مختلف و پیگیری سفارشات بیرینگ های خاص، کم یاب و ویژه آنان علارقم تحریم بین الملی صنایعی مانند صنایع فولاد، سیمان، پتروشیمی و ... برای جلوگیری از توقف خط آنان برای تامین این قطعات آمادگی کامل خود را اعلام می دارد