تسمه های صنعتی

ما به جهانی بدون زمان خرابی ایمان داریم. جهانی که ماشین ها در آن کار می کنند وسایل نقلیه همچنان در حرکت هستند و عملکرد شما مثمر ثمر است.

محصولات اصلیرا از چاکو بخرید. این روش تضمین کیفیت ماست که ما را به سمت تهیه بهترین کالاها به مشتریان سوق می دهد.

تسمه ها و پولی ها

تسمه ها و پولی ها عناصر اصلی ماشین آلات در تعدادی از صنایع هستند ، از تولید گرفته تا معادن و کشاورزی ، به عنوان منبع اصلی حرکت یا انتقال نیرو در ماشین آلات (به عنوان مثال تسمه نقاله) عمل می کنند.

تسمه ها (غالباً از لاستیک ساخته می شوند) روی تعدادی قرقره دایره ای چرخانده می شوند. مکانیزم قرقره / تسمه می تواند دو تا سه قرقره داشته باشد که یک تسمه را می تواند صاف یا پیچ خورده بچرخاند.

انواع تسمه ها

ما به عنوان یک توزیع کنندگان مجاز برای پیشرو بودن برندهای های بین المللی مانند تسمه انتقالی Contitech (آلمان) ، OptiBelt (آلمان) و SWR (اروپا) هستیم. با گذشت سالها ، ما به یکی از سازمانهای پیشرو در این زمینه تجاری تبدیل شده ایم و به خانه تسمه های صنعتی تبدیل می شویم.

logo image
logo image
تسمه های تایمینگ

انواع مختلفی تسمه وجود دارد. تسمه های تایمینگ ، دارای "دندان" یا "بریدگی" در داخل هستند که در یک پولی دندانه دار منطبق قرار می گیرند. با این کار هیچ لغزشی وجود ندارد ، یعنی تسمه با سرعت ثابت کار می کند. اینها می توانند به جای زنجیر و چرخ دنده مورد استفاده قرار گیرند زیرا به همان روشی کار می کنند اما به روانکاری کمتری نیاز دارند و صدای کمتری ایجاد می کنند.

تسمه های vشکل

تسمه هایی با قابلیت بالای انتقال نیرو,مقاوم دربرابرحرارت,روغن و ضد الکتریسیته ساکن هستندو پرکاربردترین نوع تسمه ها هستند جهت مقاومت آنها دربرابرتغییرات طولی,کارکرد چندتسمه درکنار هم امکان پذیراست.

تسمه های آجدار

دارای شیارهای طولی است که می تواند تنش را در سطح قرقره توزیع کند تا دوام و طول عمر قطعات افزایش یابد و لرزش کاهش یابد. سبک های دیگر شامل تسمه های تخت ، تسمه های گرد ، تسمه های چند شیار و تسمه های فیلم است.

industrial belts

چاکو یک تأمین کننده تسمه مستقر در ایران است که از نیاز تمامی صنایع پشتیبانی می کند. ما بیش از 10 سال برای شرکای تجاری خود در سراسر جهان سرمایه گذاری کرده ایم تا برای مشتریان خود در سراسر ایران و طیف وسیع تر ، متریال با کیفیت ارایه کنیم.

طیف وسیعی از تسمه های محرک ، پولی ها و ابزارهای ما برای عملکرد ماندگار با متریال درجه یک از تمامی برند های معتبر توسط ما ارایه می گردد.

هر یک از محصولات ما از مواد و اجزای با کیفیت ساخته شده است. محصولات خود را از برندهای مشهور تهیه می کنیم و بنابراین محصولات ما از کیفیت بی نظیری برخوردار هستند. علاوه بر این ، ما تمام محصولات وارداتی را در محل خود بررسی می کنیم. تیم کنترل کیفیت ما ، هر قطعه را با پارامترهای کیفیت مشخصی بررسی می کند .

www.drbworld.com

این کارخانه با نام جدید ( دی ار بی ) مخفف تسمه لاستیکی دانگیل معرفی شده است و به عنوان یک برند درتولید و ساخت وسیع تسمه های صنعتی- ماشینی –کشاورزی فعالیت دارد . درسال1945 میلادی بانام شرکت صنایع شیمیایی دانگیل تاسیس شدودرسال 1966 میلادی به نام تسمه لاستیکی دانگیل تغییرنام پیداکرد

Dongil Belt
www.drbworld.com
www.optibelt.com

این شرکت در سال 1872 میلادی یعنی حدود 138 سال قبل فعالیت خود را شروع نمود این شرکت با ارائه بهترین تولیدات و پشتیبانی با بهترین سرویس و ارائه محصولات با کیفیت از بهترین و بی نظیرترین کارخانه های تولید تسمه در دنیا است.

Arntz Optibelt Gruppe
www.optibelt.com
www.continental.com

شرکت کنتیننتال Continental آلمان یکی از قدیمی ترین و نام آورترین شرکت های تولید کننده لاستیک و تسمه های لاستیکی در صنعت دنیاست که تسمه های مختلف خود را با مارک CONTITECH ارائه می نماید.

Continental AG
www.continental.com
www.bandogrp.com

تسمه باندو BANDO محصول کشور ژاپن است که در سال 1906 تاسیس شد این برند یکی از بزرگترین تولید کنندگان تسمه صنعتی در دنیا به شمار می رود. تسمه باندو BANDO ژاپن بصورت تخصصی در امر تولید تسمه های انتقال قدرت، تسمه های نقاله و محصولات الاستومتری فعالیت گسترده ای دارد

Bando Industries
www.bandogrp.com
www.gates.com

تسمه تایم گتس Gates یکی دیگر از برند های مطرح تسمه تایم می باشد شرکت گیتس، واقع در دنور، کلرادو ایالات متحده آمریکا، تولید کننده تسمه های انتقال نیرو و تولید کننده محصولات هیدرولیکی است. محصولات این شرکت در زمینه های مختلف صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد

Gates Corporation
www.gates.com

دفتر مرکزی شرکت هاتچینسون در فرانسه واقع شده است. این شرکت نیز از تولیدکنندگان معتبر تسمه تایم در اروپا است. به‌طوری‌که عنوان بزرگ‌ترین تأمین‌کننده‌ی تسمه‌های تایمینگ و شیاردار در اروپا و همین‌طور بالاترین سهم بازار تسمه تایم در فرانسه را به خود اختصاص داده است. این شرکت توانسته است با کسب مدارک بین‌المللی در زمینه استانداردهای کیفیت مدیریت و محیط‌زیست و با کسب تأییدیه شرکت‌های خودروسازی ایران مثل ایران‌خودرو و سایپا، رضایت مشتریان خود را جلب نماید.

www.megadynegroup.com

تسمه مگاداین Megadyne که تاریخچه آن با سال 1957 باز می گردد یکی از معتبر ترین و شناخته شده ترین تولید کنندگان تسمه صنعتی در دنیا محسوب میشود. از سال 1980 و با ظهور پلی اتیلن و استفاده از آن در تولید تسمه های صنعتی نحولی شگرف در کیفیت محصولات مگادین MEGADYNE صورت پذیرفت.

Megadyne Group
www.megadynegroup.com

محصولات با کیفیت ، تحویل به موقع و شیوه های اخلاقی کسب و کار مهمترین دلایلی هستند که به ما کمک کردند لیستی طولانی از مشتریان در سراسر کشور بسازیم و موفقیت های بیشتری را به دست آوریم.

ارسال کالا در کمترین زمان
پشتیبانی 24/7
انبار 5000 کالا