حسن انجام کار

 در سال 1393 ، شرکت چاکو  قواعد رفتار تجاری خود را بدین شرح بیان نمود: ”در دنیای تجارت، اصل بر اخلاق، شرافت و صداقت است. چنانچه یکی از طرفین قرارداد یا رقبا رفتاری نادرست داشته باشد، این مسئله نباید باعث شود که ما از این اصل عدول کنیم.“

مقدمه و بیان اصول اولیه

اعتمادی که مشتریان، مالکان، کارکنان و مردم به ما دارند، کاملا به رفتار هریک از افراد شرکت بستگی دارد. این اخلاق حرفه ای مبتنی بر رعایت دقیق قانون و تمام قواعد داخلی ما می باشد.

همکاری با مشتریان، تامین کنندگان و سایر شرکای تجاری

مشتریان، تامین کنندگان و سایر شرکای تجاری ما علاوه بر اینکه انتظار خدمات و محصولات با کیفیت بالا دارند، توقع دارند میزان بالایی از رفتار حرفه ای و درستکاری را در مراوداتی که با ما دارند مشاهده نمایند. به همین دلیل، مراودات و ارتباطات پیمانی ما همواره باید دارای ویژگی هایی مانند صحت، درستی و شفافیت باشند.

رقابت عادلانه

 قواعد رقابت عادلانه را رعایت نموده و از کلیه تلاش های لازم برای حفظ یک بازار آزاد و رقابت سالم، هم در مقیاس داخلی و هم در مقیاس بین المللی، حمایت می کند. بنابراین چنانچه عقد یک قرارداد باعث تخطی از قوانین جاری گردد، چرخش ابزار شتاب اقدام به پیگیری چنین اقدامی نخواهد نمود.

کیفیت

موفقیت محصولات و خدمات ما در بازار، ارتباطی جدایی ناپذیر با کیفیت آنها دارد. ما اهمیت زیادی برای خلاقیت، مهارت و دقت کارکنان قائل هستیم و بدین وسیله به مشرتیان و اشخاص ثالث استانداردهای خود را نشان میدهیم. ما هیچگونه رفتار عمدی یا غیرعمدی که افت کیفیت محصولاتمان را در پی داشته باشد تمحل نمیکنیم.

[wp_ulike for="post" id="1400" style="wp-ulike-pro-default" wrapper_class="mori-like-dislike"]

خدمات چاکو

Troubleshooting-a-three-phase-motor-www.chaco.ir

خدمات عیب‌یابی موتورسه فاز از سری خدمات مهم و تخصصی شرکت مهندسی بازرگانی چاکو در زمینه پایش وضعیت است. گروه چاکو با داشتن پیشرفته ترین تجهیزات صنعتی خدمات عیب‌یابی انواع موتورها را برای شما عزیزان انجام خواهد داد.

خدمات عیب‌یابی موتورهای تک فاز، یکی دیگر از مهمترین خدمات پایش وضعیت شرکت مهندسی بازرگانی چاکو است. این نوع از موتورهای الکتریکی با جریان متناوب از نوع تک فاز شروع به کار می‌کنند. جهت انجام خدمات عیب‌یابی موتور با کارشناسان فنی ما در ارتباط باشید.