روانکار

فیلتر دسته بندی
بیشتر
فیلتر برند
برند محصول
mm
mm
نوع محصول
mm
mm
گستره دمایی
mm
mm
جنس محصول
انتخاب جنس...
ویژگی ها
روغن توربین بهران
گرانروی ۴۰ درجه سانتی گراد تا ۱۰۰ درجه سانتی گراد:
150 14
شاخص گرانروی:
95
نقطه اشتعال به درجه سانتی گراد:
250
نقطه ریزش به درجه سانتی گراد:
9-
روغن توربین بهران
گرانروی ۴۰ درجه سانتی گراد تا ۱۰۰ درجه سانتی گراد:
100 11
شاخص گرانروی:
95
نقطه اشتعال به درجه سانتی گراد:
244
نقطه ریزش به درجه سانتی گراد:
9-
روغن توربین بهران
گرانروی ۴۰ درجه سانتی گراد تا ۱۰۰ درجه سانتی گراد:
68 8.5
شاخص گرانروی:
95
نقطه اشتعال به درجه سانتی گراد:
232
نقطه ریزش به درجه سانتی گراد:
9-
mm
mm
mm
mm
mm
mm
نام محصول
برند محصول
[]
نوع محصول
[]
گستره دمایی
[]
[]
[]
[]
[]
68 8.5
95
232
9-
875
-
-
32 5.5
99
206
12-
868
-
-
2
150
-
-
-
-
-
از -25 تا 120 درجه سانتی گراد
لیتیم و کلسیم
-
-
-
-
-
0
150
-
-
-
-
-
متغیر 1 و 2
460
-
-
-
-
-

روانکارها

مهم نیست که در چه صنعتی هستید، اگر می‌خواهید شاهد پیشرفت شرکت خود باشید، باید اطمینان حاصل کنید که تمام ماشین آلات شما به نفع شما کار می‌کنند و بهره‌وری کلی، کارایی و سودآوری عملیات شما را افزایش می‌دهند. باور کنید یا نه، همه اینها را می‌توان از طریق روغن کاری مناسب به دست آورد.

انواع روانکارها

انواع مختلفی از روانکارها در صنایع مختلف از جمله معدن، ساخت و ساز، دریایی، کشاورزی، جنگلداری، تولید، مواد غذایی و روانکارهای صنعتی خودرو استفاده می‌شود. همه آن‌ها کیفیت‌ها و ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند و بهتر است از مواردی استفاده کنید که نیازهای خاص عملیات تجاری شما را برآورده می‌کند. این موضوع نیازمند این است که به ویژگی‌‌های روانکار مورد نظر خود دقت کنید.

به همین دلیل است که ما راهنمای مفصلی را آماده کرده‌ایم که مهم‌ترین مفاهیمی را که باید در مورد روغن‌کاری صنعتی در نظر بگیرید – مزایای استفاده از روان‌کننده‌های صنعتی، انواع آن‌ها و عواملی که باید هنگام انتخاب روان‌کننده مناسب برای شما مورد توجه قرار گیرند، ارائه می‌کند.

مزایای روان کننده‌های صنعتی

اگر می‌خواهید کارایی و عملکرد ماشین آلات و تجهیزات صنعتی خود را افزایش دهید، استفاده صحیح از روان کننده ها حیاتی است. سیالات مورد استفاده در کاربردهای صنعتی برای جلوگیری از هرگونه آسیب یا مشکل ناشی از تخریب، طولانی شدن فواصل سرویس، افزایش زمان کارکرد ماشین آلات شما، افزایش بهره وری آن و ارائه قابلیت اطمینان عملیاتی بیشتر فرموله شده اند. با روان کننده مناسب، می توانید انتظار داشته باشید که بهره وری تجهیزات خود را به سطح بالاتری ببرید و همچنین عملکرد آن را بهینه کنید.

روان کننده ها همچنین برای ارائه حفاظت طولانی مدت و جلوگیری از خراب شدن تجهیزات و خرابی مکانیکی ناشی از شرایط کاری سخت، محیط های سخت، دماهای شدید، بارهای سنگین و ضربه ای، فشار بالا، خوردگی و اکسیداسیون طراحی شده اند. با محافظت از ماشین آلات شما در طول سال، روانکارها به طور قابل توجهی زمان از کار افتادن آن را کاهش می دهند و حتی عمر مفید قطعات آن را افزایش می دهند.

داشتن تجهیزاتی که در تمام طول سال به درستی کار می کنند منجر به کاهش هزینه های عملیاتی و در نتیجه کاهش کل هزینه مالکیت (TCO) می شود. این منجر به افزایش بهره وری عملیات شما، سودآوری بیشتر و در نهایت رشد کسب و کار می شود.

انواع روان کننده های صنعتی

روانکارهای صنعتی بر اساس ویژگی ها و کاربردهای منحصر به فرد خود به دو دسته اصلی گریس ها و روغن ها تقسیم می شوند.

هر زمان که متوجه نشتی شدید، به خصوص اگر در محیطی با آلودگی بالا باشد، گریس ها باید روانکار انتخابی شما باشند، زیرا برای کنترل نشتی عالی هستند. همچنین گریس ها راحت تر از روغن‌ها اعمال می شوند و برای تمام قطعات ماشین آلات و تجهیزاتی که دسترسی به آنها سخت است توصیه می شود. علاوه بر این، گریس ها در کاهش نویز، عملکرد در شرایط سخت و روانکاری ماشین آلات فرسوده بسیار عالی هستند.

به صورت کلی این که چه نوع روانکاری را استفاده می‌کنید به نکات مختلفی بستگی دارد. روغن‌ها و گریس‌ها یکی از چیزهایی هستند که باید اگاهانه انتخاب شوند. به صورت کلی با استفاده اشتباه و انتخاب نادرست انواع روانکار می‌توانید آسیب جبران‌ناپذیری را به کسب و کار خود وارد کنید. توجه کنید که این موضوع می‌تواند برای هر کسب و کار صنعتی‌ای که از تجهیزات مختلف استفاده می‌کنند مهم باشد.

برای شما به عنوان کسی که با صنعت و تجهیزات کاربری آن سر و کار دارد لازم است که بهترین انواع روانکارهای اصل را بشناسید و کارکرد صحیح و ویژگی‌های ان را به عنوان یک عامل کلیدی برای موفقیت برشمارید. شرکت مهندسی بازرگانی چاکو به عنوان یکی از بهترین شرکت‌های تامین کننده در زمینه قطعات صنعتی می‌تواند انواع روانکارهای اصل و اورجینال را در اختیار شما عزیزان قرار بدهد. برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش کد مورد نظر با مشاورین خرید چاکو در ارتباط باشید.