روغن skf

فیلتر دسته بندی
فیلتر برند
قطر داخلی
mm
mm
قطر خارجی
mm
mm
عرض
mm
mm
جنس محصول
انتخاب جنس...
ویژگی ها
mm
mm
mm
mm
mm
mm
نام محصول
ابعاد اصلی
رتبه بندی بارها
رتبه بندی سرعت
قطر داخلی
[mm]
d
قطر خارجی
[mm]
D
عرض
[mm]
B
بار اولیه
[KN]
C0
KN
[KN]
C
سرعت اولیه
[m/s]
V0
سرعت نهایی
[m/s]
V
محصولی با این مشخصات یافت نشد

روغن SKF

 برندهای بسیار مختلفی از روغن صنعتی در بازار وجود دارد، از این رو در این بخش روغن SKF مورد بررسی قرار گرفته است.

روغن های برند SKF تولید کدام کشور است؟

شرکت SKF تولید کننده روغن های برند اس کا اف است این شرکت معتبر در سال 1907 میلادی در شهر یوتبری کشور سوئد تاسیس شد و پس از آن موفقیت‌های زیادی در زمینه تولید انواع بیرینگ، گریس و روغن های روانکاری کسب نمود. از دیگر محصولات این برند معتبر سوئدی می‌توان به محصولات نگه دارنده، محصولات مکاترونیک، محصولات انتقال نیرو و سیستم‌های نظارت بر شرایط اشاره کرد.

روغن SKF چه کاربردی دارد؟

استفاده از روغن جهت روانکاری قطعات صنعتی بسیار کاربردی است. شرکت سوئدی SKF گریس و روغن‌های صنعتی روان‌کننده بسیار باکیفیتی را تولید می‌کند. کیفیت بالای روغن های skf سبب بهره‌گیری از این روغن ها جهت روانکاری قطعات صنعتی بخصوص بلبرینگ ها شده است.

دسته های روغن skf کدام اند؟

روغن‌های تولیدی برند skf در دو دسته گسترده روغن‌های صنعتی و خودرویی SKF بر پایه اصلی مینرال (معدنی) و سنتتیک (مصنوعی) در بازار به فروش می‌رسند. روغن های معدنیSKF به عنوان روانندکننده یاتاقان های صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرند. مهم‌ترین روغن‌های سنتتیک SKF شامل؛ پلی آلفا الفین‌ها (PAO)،  استرها (Ester‌) و  پلی گلیکول‌ها (PAG) هستند.

چگونه روغن SKF مناسب را خریداری کنیم؟

 جهت انتخاب روغن روانکاری مناسب باید به  پارامترهای نظیر؛ ویسکوزیته، شاخص ویسکوزیته، پایداری حرارتی (که در انتخاب نوع روغن تأثیر دارد) و بسته افزودنی (EP/AW و حفاظت از خوردگی) توجه کرد و روغن را متناسب با شرایط عملیاتی دستگاه صنعتی انتخاب نمود. انتخاب نوع روغن باید بر حسب محدوده دمایی که در آن عمل می‌کند، باشد. انتخاب دقیق روغن های روانکاری برند SKF  را می‌توان با مطالعه دقیق کاتالوگ این برند انجام داد زیرا مشخصات فنی، نوع روغن، محدوده دمایی مناسب و … در کاتالوگ این روغن ها درج شده است.

فروش روغن های SKF چگونه است؟

بازرگانی چاکو به عنوان نمایندگی روغن SKF به عرضه این محصولات با بالاترین کیفیت ممکن اقدام کرده است. روغن مارک SKF اورجینال را می‌توان به راحتی از طریق بازرگانی چاکو با مناسب ترین قیمت در بازه زمانی کوتاه خریداری کرد. تضمین اصالت و کیفیت کالا از سوی بازرگانی چاکو بیانگر اورجینال بودن محصولات برند SKF است لذا با اطمینان کامل می‌توان روغن های برند SKF را خریداری کرد.

قیمت روغن SKF چقدر است؟

با تماس از طریق شماره های درج شده در سایت می‌توان قیمت روغن SKF را از واحد فروش بازرگانی چاکو جویا شد. همواره به سبب تغییرات قیمتی کالاهای صنعتی، قیمت‌ها نیاز به بروزرسانی دارند لذا قیمت باید از واحد فروش استعلام شود.