رولبرینگ fag

فیلتر دسته بندی
فیلتر برند
قطر داخلی
mm
mm
قطر خارجی
mm
mm
عرض
mm
mm
جنس محصول
انتخاب جنس...
ویژگی ها
mm
mm
mm
mm
mm
mm
نام محصول
ابعاد اصلی
رتبه بندی بارها
رتبه بندی سرعت
قطر داخلی
[mm]
d
قطر خارجی
[mm]
D
عرض
[mm]
B
بار اولیه
[N]
C0
N
[N]
C
سرعت اولیه
[m/s]
V0
سرعت نهایی
[m/s]
V
محصولی با این مشخصات یافت نشد

معرفی رولبرینگ FAG

در این مطلب می‌خواهیم به طور خلاصه به معرفی ویژگی‌های انواع رولبرینگ FAG بپردازیم پس تا انتهای متن با ما همراه باشید.

رولبرینگ FAG
رولبرینگ FAG

ویژگی‌های رولبرینگ FAG

دارای مزایای بسیاری است که از مهمترین آن ها می توان به نصب ساده، قدرت تحمل بار محوی و شعاعی، نگهداری و روانکاری ساده و همچنین هدایت محوری دقیق اشاره داشت.

انواع رولبرینگ FAG

رولبرینگ های برند FAG توانسته‌اند در انواع مختلفی توسعه یابند و به دست مشتریان برسند. در ادامه با ما همراه باشید.

رولبرینگ FAG
رولبرینگ FAG
  • اولین نوع از رولبرینگ بدون لبه است و از نوع N حلقه بالایی می باشد که دارای قابلیت های مختلفی نظیر تفکیک شدن است. همچنین این حلقه بیرونی را می توان از دو جهت تفکیک کرد که بسیار کارآمد است.
  • دومین رولبرینگ از نوع NU می‌باشد که قابل تفکیک است و همچنین با حلقه پایینی بدون لبه می‌باشد و حلقه داخلی آن بدون لبه است.
  • یکی دیگر از انواع رولبرینگ برند اف ای جی، نوع NJ است و از دو طرف دارای لبه می باشد، همچنین حلقه داخلی آن نیز دارای لبه است.
  • آخرین نوع از رولبرینگ برند FAG نیز از انواع NJ است که همراه با یک حلقه گوشه دار توزیع می‌شود. استفاده اصلی این حله برای تثبیت بیرینگ از دو طرف می‌باشد که بعد از روند نصب انجام می‌شود.

قیمت رولبرینگ   FAG

برای دریافت قیمت رولبرینگ از برند محبوب FAG تنها کافی است تا با واحد پشتیبانی چاکو ارتباط برقرار کنید و به مطرح کردن سوالات خود بپردازید. این کار با ورود به بخش فروشگاه وبسایت نیز ممکن است، جایی که می‌توانید به صورت دقیق به بررسی محصولات و جزئیات آن ها بپردازید.

رولبرینگ FAG
رولبرینگ FAG

خرید رولبرینگ   FAG

حال که در رابطه با رولبرینگ از برند اطلاعات کاملی بدست آورده اید بهتر است که اقدام به خرید این محصول کنید. همانطور که اشاره کردیم، برند رولبرینگ با همکاری با شرکت بازرگانی چاکو پرداخته است و لذا شما می توانید به راحت‌ترین شکل ممکن به خرید محصولات این برند بپردازید. تیم چاکو برای راحتی مشتری چندین روش مختلف را برای خرید، سفارش و خدمات ارائه می‌دهد.

.