گریس fag

فیلتر دسته بندی
فیلتر برند
قطر داخلی
mm
mm
قطر خارجی
mm
mm
عرض
mm
mm
جنس محصول
انتخاب جنس...
ویژگی ها
mm
mm
mm
mm
mm
mm
نام محصول
ابعاد اصلی
رتبه بندی بارها
رتبه بندی سرعت
قطر داخلی
[mm]
d
قطر خارجی
[mm]
D
عرض
[mm]
B
بار اولیه
[N]
C0
N
[N]
C
سرعت اولیه
[m/s]
V0
سرعت نهایی
[m/s]
V
محصولی با این مشخصات یافت نشد

گریس FAG

یکی از محصولات پرطرفدار صنعتی روانکارها هستند که از بین روانکارها گریس FAG یکی از پرکاربردترین آن‌ها است.

گریس FAG
گریس FAG

کاتالوگ گریس  FAG

تیم بازرگانی چاکو با جمع آوری کاتالوگ گریس از برند آلمانی FAG توانسته است علاوه بر معرفی محصولات این شرکت، به معرفی برند نیز بپردازد. اف ای جی را می توان یکی از برند هایی دانست که دارای بیش از صد سال سابقه در حوزه روغن و تولید بلبرینگ های صنعتی است و با پیشگام بودن در این صنعت توانسته است مشتریان زیادی را از صنایع مختلف بدست آورد.

از محصولات برند FAG در صنایع مختلف می توان به صنایعی نظیر خودروسازی، ماشین آلات، هواپیمایی و هوافضا و صیقل كاری رینگ های داخلی و خارجیِ بلبرینگ های غلتکی اشاره داشت.

مشخصات گریس FAG

همانطور که اشاره داشتیم، برند اف ای جی دارای محصولات باکیفیت است که در بخش زیر به ذکر مشخصات یکی از انواع گریس های این برند می پردازیم.

گریس FAG
گریس FAG

گریس استاندارد از برند اف ای جی با شماره فنی Multi3 – e25b بر پایه متریال صابون لیتیم است و همچنین از روغن معدنی در پروسه ساخته استفاده می کند. نقطه افت آن 180 درجه است و دارای محدوده نفوذی بین 220 و 250 است. جنس کالن مورد استفاده فلزی بوده و برای انواع بلبرینگ ها، چرخ دنده، یاتاقان و الکتروموتور ها پیشنهاد می شود. همچنین می توان از این محصول برای روانکاری و قطعات با دمای بالا استفاده کرد.

فروش گریس  FAG

از دیگر خدمات تیم چاکو می توان به فروش گریس از برند FAG اشاره داشت، اگر شما نیز به دنبال دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با فروش گریس FAG هستید بهتر است که با واحد فروش تیم چاکو ارتباط برقرار کنید.

گریس FAG
گریس FAG

قیمت گریس  FAG

اگر که تصمیم خود را در رابطه با خرید محصولات قطعی کرده اید و به فکر استعلام قیمت محصولات هستید تا بتوانید به خرید بپردازید، بهتر است که با پشتیبانی تلفنی تیم چاکو ارتباط برقرار کنید تا علاوه بر دریافت قیمت، مشاوره خرید رایگان نیز دریافت کنید. همچنین شما می توانید با مراجعه به بخش فروشگاه وبسایت چاکو علاوه بر مقایسه قیمت، به بررسی و مقایسه محصولات از نظر ظاهر، مشخصات، کیفیت و حجم بپردازید تا بتوانید انتخاب خود را هوشمندانه انجام دهید.

خرید گریس  FAG

حال که در رابطه با محصولات برند اف ای جی و همچنین گریس FAG اطلاعات جامعی بدست آورده اید و در رابطه با قیمت آن های نیز اطلاعات کاملی دارید، بهتر است که اقدام به خرید کنید. این کار از چند روش مختلف قابل انجام است که بهترین و سریع ترین آن ها را می توان استفاده از وبسایت و همچنین خرید حضوری دانست که هر کدام دارای مزایای مختص خود هستند.